Logoweb.cz je grafické tržiště, které spojuje grafické designéry s podnikateli, kteří potřebují vytvořit rychle a výhodně profesionální logo.

Jako podnikatel, již nemusíte trávit desítky hodin hledáním, schůzkami a vyjednáváním s designéry a grafickými studii o podobě nového loga. Spoléhat se jen na pár návrhů, obávat se výsledku nebo vysoké ceny. Přinášíme vám zcela nový koncept tvorby loga založený na soutěži designerů.

Nechte si vytvořit nové logo komunitou grafických designerů. Získáte tak v krátkém čase desítky kvalitních návrhů loga na míru. Stačí si už jen vybrat nejlepší logo a rozhodnout, kdo získá vaši odměnu. Pomůžeme vám začít příběh vašeho loga správně!

Tým LogoWeb.cz

Potřebujete poradit?

Pavel Mašek
+420 777 257 925
info@logoweb.cz
facebook.com/logoweb.cz

Sídlo společnosti

SkyNet Group s.r.o.
Poděbradská 186/56
190 00 Praha 9
IČ: 02541785


77 Dokončených soutěží
2805 Logo návrhů
178320 Kč Vyplacené odměny


Proč si klienti vybírají logo od nás?

  • Nejlepší poměr ceny a kvality Získejte profesionální logo na míru za zlomek běžné ceny. Vaše logo navrhne komunita designerů v rámci soutěže.
  • Získáte logo, které skutečně chcete Neztrácejte čas vyjednáváním nad návrhy, které se vám vůbec nelíbí. Získejte logo, které přesně chcete.
  • Vybíráte si z desítek návrhů loga na míru Neomezujte se na výběr loga z pár návrhů od jediného dodavatele. Více designerů, více nápadů i návrhů.
  • První návrhy již během pár hodin Nečekejte týdny na návrhy vašeho loga a zapracování připomínek. Získejte první návrhy loga ještě dnes.
  • Standardizovaný formát loga (EPS, AI, PNG) Logo získáte vždy ve vektorovém formátu. Můžete jej snadno upravovat a aplikovat jednoduše kamkoliv.
  • Neomezená licence na použití loga Jakmile si vyberete vítězné logo, získáváte 100% exkluzivitu a všechna práva k neomezenému používání loga.
  • Rychlá platba on-line Využijte bezpečnou platbu kartou nebo převodem. Platbou depozitu garantujete designerům váš skutečný zájem.
  • Garance vrácení peněz Pokud si ze zaslaných návrhů nové logo nevyberete, garantujeme vám vždy vrácení peněz zpět!